Anasayfa / Google / Android 8.0 Güncellemesi Bir Hafta İçinde Yayınlanabilir

Android 8.0 Güncellemesi Bir Hafta İçinde Yayınlanabilir

Google’ın geçtiğimiz aylarda resmi olarak duyurusunu gerçekleştirdiği yeni Android sürümü Android O’nun eylül ayının başlarında resmi olarak yayınlanması beklenirken Android Police sitesinin Baş Editörü David Ruddock, Android O sürümünün ağustos ayının ilk iki haftasında resmi olarak yayınlanacağını söylemişti. Şimdi ise Ruddock, bu güncellemenin önümüzdeki 7 gün içinde Nexus ve Pixel kullanıcılarıyla paylaşılacağını söyledi.

Henüz Google, yeni sürümün tam adını ve sürüm kodunu açıklamazken Ruddock’a göre önümüzdeki haftanın sonuna kadar yeni Android 8.0 güncellemesini yayınlamış ve yeni Android’in sürüm koduyla ismini resmi olarak paylaşmış olacak. Öte yandan Google’ın hala konuyla ilgili kesin bir şey söylememesi, Ruddock’un edindiği bilgilerin kesin olmadığı ihtimalini de gündeme getiriyor.

Eğer David Ruddock’un belirttiği gibi Android 8.0 güncellemesi önümüzdeki 7 gün içinde yayınlanırsa, yeni sürümün beklenenden erken yayınlanması ağustos ayında duyurulacak Galaxy Note 8 ve eylül ayında IFA 2017’de duyurulacak diğer akıllı telefonların Android 8.0 ile kutudan çıkma ihtimalini de güçlendiriyor.

Bakalım Android 8.0 güncellemesini Google’a yakın kaynaklardan David Ruddock tarafından belirtildiği gibi bir hafta içinde görebilecek miyiz?

About umutnet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir